PROGRAM 2019 BEOGRAD

>>PROGRAM 2019 BEOGRAD
PROGRAM 2019 BEOGRAD2019-09-13T16:13:25+02:00

MAIN STAGE

DAN 1

12:00 – SHOW TIME / CEREMONIJA OTVARANJA FESTIVALA/ SVI JUTUBERI
13:00 –  Da te pita brat – ČODA SHOW TIME
13:30 – Nauči da igraš (Boogie, Meca Cazin, Goldenito, Jennie Martin, Vavana I Biljana, Arija Kids, Kovalska, xfabniksx, MM Mia)
13.45 – Razgibavanje – BB fitnes!  (Nixa Zizu, Kompleksaš, BBT Official, SEGA, GP, Braco Gajić)
14:00 – UM NA DRUM – BEZBEDNOST U SAOBRAĆAJU – (Cile ST, Baka Prase, Choda, Lea Stanković, Nađa Stanojević)
14:45 – SupremeNexus Show
16:00 – Mc Donalds (Lea Stanković, Sara Stanković, Nadja Stanojević, Kika)
16:45 – Bambi igrica (Marko Tešić, Veki, Ultras Plays, Cone)
17:00 – BU PEVAČKI SHOW (Lea Stanković i Andrija Jo)
17:30 – Nescaffe Karaoke Show (Anna, Ruža Rupić, Stefan Lazić, Lux, Duxa, Sergej Pajić, Amna Alajbegović, Matija Vukašinović, Veki, Andrija Jo, Jenni Martin, Mitro, Huligani iz Gimnazije)

DAN 2

12:00 – KONCERT YOUTUBERA  – #svepesmejutuberanajednommestu!
13:45 – DIRIGENT I MI! SVI JUTUBERI, PUBLIKA, EU + gosti iz Sarajeva
14:00 – Veliki rodjendanski BTF Giveaway  – (Dule AXE, Team Lens, ŠtaDaJedem)
14:30 – BTF Zvezda – TVOJIH PET MIUTA
15:15 – Pantomima i asocijacija (Team Lens, Zakon braće, Duxa, Bake, Simi, Cone, Huligani iz Gimnazije, Uvrnuti Šotovi, Princeza psiho i Milan Psiho)
15:30 – UNICEF (Anna Lazarević, Cone, Duksa, Anastasija Grujić, Braco Gajić i Nedim)
16:00 – Joomboos show (SaamoPetraa, Luciano Plazibat, The Skirt, Mali brat, 8rasta9, xniks2x, Bruno Lukić, 10ficho, Svenky, Macro Cuccurin, NikaZorjan)
16:45 – Ženi nam se Voja! Supremenexus LIVE (SupremeNexus, Cile ST, KovalskA)
17:00 – BTF NAGRADE I ZATVARANJE FESTIVALA  – svi jutuberi

VIP PROGRAM – DAN 1

Sala br. 6:

13:00 – Dodjite na tortu – powered by Plazma
15:00 – 16:00 – MTS Koncert – Baka Prase, Choda, Najbolji Ortaci
16:00 – 16:30 – Kafenisanje – Wico telefoni podela poklona, giveaway – Supreme Nexus, Cile ST, Dule AXE
17:00 – 17:30 – Propulsion tim  – KovalskA i Andrija Jo 

Korišćenje PORTAL igraonice neograničeno od 12:00 do 18:00

Fotografisanje u sali i ispred dvorane u posebnom VIP redu za fotkanje

VIP PROGRAM – DAN 2

Sala br. 6:

13:30 – MC Show – gosti  Andrija Jo, Lea Stanković, xfabniksx, Nadja Stanojević, ANNA, Biljana Petrović, Princeza Psiho, Baka Prase, Choda, Najbolji Ortaci, Huligani iz Gimnazije i još …
15:30 – 16:00 – Gradjanske inicijative – video Lea Stanković, Sara Stanković, ANNA, Anastasija Grujić, MilošHD, Dule AXE, KovalskA, Cile ST + BIODERMA
16:00 – Save the Children panel za roditelje
16:30 – AXE Home – novi porodični kanal (Leca, Dana i Dule AXE) + GIVEAWAY

Korišćenje PORTAL igraonice neograničeno od 12:00 do 18:00

Fotografisanje u sali i ispred dvorane u posebnom VIP redu za fotkanje