PROGRAM SARAJEVO 2019

>>PROGRAM SARAJEVO 2019
PROGRAM SARAJEVO 20192019-04-10T03:16:20+01:00

PROGRAM ZA BTFSARAJEVO2019 – 13. I 14. APRIL 2019.

VELIKA SALA

DAN 1 – 13.04.2019.

12:00 – CEREMONIJA OTVARANJA – Predstavljanje svih jutjubera učesnika
(Specijalni gosti: Mateja Vukašinović i Sergej Pajić)
12:45 – Freestyle – Tiha balkanska većina (Baka Prase i Najbolji Ortaci)
13.15 – Supreme Nexus Live Show
14.00 -Bezbednost i ponašanje na internetu – Save The Children (Anastasija Grujić, streetfashion101, Lea Stanković, Princeza Psiho, Milan Psiho – Anja Stanišić)
14:50 – Turnir u sklapanju rubikove kocke (DakiMC, Suarez16, Duxa)
15:30 – BalkanTubEU – (Anastasija Grujić, Braco Gajić, Meca Cazin, Dule AXE, Najbolji Ortaci, Baka Prase, Cile ST, KovalskA)
16:00 – Asus Gaming panel (Suarez16, Milan Psiho, Dule AXE)
16.45 – Karaoke (Cone, BEKI, Ruža Rupić, ANNA, Andrija Jo)

DAN 2 – 14.04.2019.

12:00 – Otvaranje drugog dana uz pesme jutjubera (Bake ツ, Lea Stanković, Nađa Stanojević, Ruža Rupić, ANNA, Andrija Jo, Lux27, Nedim, Baka Prase, Najbolji Ortaci, Choda)
13:00 – Zlatiborac i Manja Challenge (BEKI,  Suarez16, Goldenito,  ŠtaDaJedem?, zZzZOBRA, Princeza Psiho, Milan Psiho)
13:30 – Tvoja tačka gledišta – UNICEF (CeriX, Lazić, Ruža Rupić, xfabniksx, Dule AXE)
14:00 – Fitnes izazov – Razgibavanje (Anastasija Grujić, streetfashion101, Cone, Ćofi – Najbolji Ortaci)
14:40 – Istina Izazov (Bake ツ, Lea Stanković, Nađa Stanojević, Princeza Psiho, Milan Psiho, Team Lens, Andrija Jo)
15:30 – Maza Challenge (ŠtaDaJedem, Zakon Braće, Tešić, Rajke)
16:00 – KLIKBEJT – Loše stvari na internetu – DeutscheWelle (KovalskA, Dule AXE, Najbolji Ortaci, Cone, Dex Lik, Duxa – Bleja sa Lunijem)
16:45 – MC SHOW VELIKI BTF GIVEAWAY – Glavna nagrada – odlazak na BTF u BG za 2 osobe (xfabniksx, Baka Prase, Najbolji Ortaci, Lea Stanković, Andrija Jo, AN NA)

MALA SALA – AMFITEATAR

DAN 1 – 13.04.2019.

13:00 – 15:00 – VIP ZONA – ORGANIZOVANO FOTOGRAFISANJE + PHOTOBOOT + PANEL*
(13-14h – Baka Prase, Najbolji Ortaci, Anastasija Grujić, Meca Cazin, Braco Gajić, Cile ST, Dule AXE, Duxa, Sara Stanković, ItsLindsayJay, Ruža Rupić, AN NA, Cale Official, xfabniksx, Nađa Stanojević, Andrija Jo, streetfashion101, Mutni, Simi, Mitro, Beki, zZzZOBRA, Cone, Kika)
(14-15h – Baka Prase, Najbolji Ortaci, ŠtaDaJedem, komplexash, Team Lens, Nugato, Zakon Braće, Rajke, Tešić, CeriX, Bake ツ, STUBERI, Kimi’s Life, Milan Psiho, NikolaDŽ, Goldenito)
15:00 – Cyber bulling pokrenut od poznatih faca na internetu (Sara Stanković)
16:00 – Kako postati jutjuber? (Najbolji Ortaci)
17:00 – Škola i Youtube (Anastasija Grujić, xfabniksx)

DAN 2 – 14.04.2019.

13:00 – 15:00 – VIP ZONA – ORGANIZOVANO FOTOGRAFISANJE + PHOTOBOOT*
(13-14h – Baka Prase, Choda, Lea Stanković, Nađa Stanojević, Sara Stanković, Andrija Jo, Lux27, Stuberi, AN NA, Cale Official, Duxa, Mutni, Team Lens, Braco Gajić, Bake ツ, Mitro, G-Bros, komplexash, Tešić, Beki, Anastasija Grujić, Cone, Nugato)
(14-15h – Baka Prase, Choda, Dule AXE, Cile ST, Ruža Rupić, xfabniksx, Lux27, ŠtaDaJedem, Goldenito, Rajke, NikolaDZ, ItsLindsayJay, Kika, Suarez16, ImperatorFX, Zakon Braće, CeriX, Braco Gajić, zZzZOBRA, Meca Cazin, Simi, 50N3)
15:15 – Quality content ili drama? (xfabniksx, Sara Stanković, Goldenito, Lux27)
16:15 – Da li je YouTube novi rijaliti? (zZzZOBRA, Lux27)

RASPORED FOTOGRAFISANJA

DAN 1 

Media wall (Balkan Tube Fest platno)

13:00 – 13:45 – ŠtaDaJedem, Tešić, Rajke
13:45 – 14:15 – G-Bros, 50N3, Niki13Gaming, ImperatorFX
14:15 – 15:00 – AN NA, Cale Official, Ruža Rupić, ItsLindsayJay
15:00 – 15:30 – Simi, Mitro, Beki, zZzZOBRA
15:30 – 16:00 – TeamLens
16:00 – 16:45 – Baka Prase, Choda, komplexash, Zakon Braće
16:45 – 17:30 – Stuberi

Andrija JO media wall – Fotografisanje i potpisivanje od 15:00 do 16:30
Lea Stanković kutak za fotografisanje od 15:00 do 16:30
Nađa Stanojević kutak za fotografisanje od 15:00 do 16:30

DAN 2

Media wall (Balkan Tube Fest platno)

13:00 – 13:30 – Goldenito, Nikola DZ, ItsLindsayJay, Kika
13:30 – 14:00 – Zakon Braće, Imperator FX, CeriX
14:00 – 14:30 – Team Lens
14:30 – 15:30 – Najbolji Ortaci, AN NA, Cale Official
15:30 – 16:30 – Baka Prase, Choda, Kimi’s Life, Nugato
16:30 – 17:30 – Bake ツ, Beki, Tešić, Braco Gajić

Andrija JO media wall – Fotografisanje i potpisivanje od 15:30 do 16:30
Lea Stanković kutak za fotografisanje od 15:30 do 16:30
Nađa Stanojević kutak za fotografisanje od 15:30 do 17:00

 

*VIP ZONA je 2 sata dodatnog programa za posetioce sa VIP kartama (ograničeno na 200 po danu), gde će prilikom ulaska dobiti unikatni poklon paket od Balkan Tube Fest organizacije, ali i priliku da 2 sata provedu sa svojim omiljenim jutjuberima, fotografišu se na media wallu ili u PhotoBootu ili čak uz profesionalnog fotografa. Prvog dana je za posetioce sa VIP kartama u VIP ZONI organizovan dodatan panel.